Přihlásit se...
uživatelské jméno:
heslo:
Úvod >> Reklama spolupracujících firem / Děkujeme zde uveřejněným firmám,že na naších stránkách reklamují a tím nám velice pomáhají.

Děkujeme zde uveřejněným firmám,že na naších stránkách reklamují a tím nám velice pomáhají.

/ 4

 

logo mm.jpg

Společnost M&M reality holding a.s. se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí, síti poboček po celé ČR a makléřům, vyškoleným odborným školícím programem, je schopna prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase.

Navíc díky silnému kapitálovému zázemí zprostředkováváme výkup nemovitosti za okamžitou hotovostní platbu.

M&M reality mají největší počet inzerátů na nejlepších tuzemských realitních serverech.

Důvodem mimořádného úspěchu M&M reality holding a.s. na trhu jsou zejména nadstandardní profesionální služby. Společnost M&M reality holding a.s. tvoří nejen silná centrála společnosti, na které se nachází call centrum, hypoteční centrum, ekonomické, účetní, právní a vymáhací oddělení a další, ale především více než 185 stabilních poboček po celé České republice s počtem více než 2 500 aktivních makléřů, kteří prochází náročným a vysoce propracovaným firemním školícím programem. Díky tomu jsou schopni pomoci zákazníkům s jakýmkoli problémem.

© Slavomír Raszka